Parduoda pigiau: Papildomas darbas - nemokamas skelbimas


Papildomas darbas

Skelbimo kategorija: Siūlo darbą
Kaina: 400 €
Miestas: Kaunas
Pardavėjas:Tomas
Telefonas: 867273843
El. paštas: tomas.dauda@gmail.com

Skelbimo aprašymas

Skelbiu nemokamai: Papildomas darbas - parduoda

Uždirbkite pastovias papildomas pajamas be savų pinigų įnešimo.
Tai darbas su binariniais opcionais. Kas tai yra? Binarinai opcionai (binary options anglų kalba) yra finansinis produktas, kuris leidžia prekiauti įvairiomis finansinėmis priemonėmis. Kaip prekybos aktyvą, binarinius opcionus gali sudaryti nemažai įvairių instrumentų: valiutos, akcijos, metalai, žaliavos ir kitos. Sudaryto kontrakto trukmės laikas – nuo 60 sekundžių iki keleto mėnesių. Šiuo atveju bus prekiaujama valiutų kursais ir jums nereikia dirbti patiems, už jus viską atliks patyrę treideriai. Tiesiog tereiks atlikti mechaninius veiksmus.
Tad ką jums reikia daryti?
1. Ateikite pagal nuorodą ir užsiregistruokite čia:
http://bitopt24.com/p92372/
2. Gaunate 10 dolerių į savo sąskaitą.
3. Nueikite į skyrių Dostupnyje optiony (pasiekiami optionai)
4. Išrinkite bet kokią valiutų porą ir duokite sutikimą. Tik atsidarius sąskaitą didžiausias galimas statytas 1 dolerius. Tada jums pasiūlys geriausią treiderį, paspauskite taip, tada palaukite kol sistema viską patvirtins, kai bus uždėta varnelė paspauskite uždaryti, tada eikite vėl į optionų sąrašą ir vėl pakartokite viską iš naujo tik su kita pora. Taip darykite kol jūsų balanse bus nulis (po 10 optionų išrinkimo).
Po 24 valandų ateikite į savo paskyrą ir pamatykite paros darbo rezultatus.
Realiai ir tų 24 val nereikia, viskas įvyksta per 3-18 val, todėl galite ir dažniau patikrinti savo paskyrą, nes taip tik greičiau galėsite kaupti pinigus.
Vėl atlikite viską iš naujo tik jau su didesniu kiekiu pinigų.
Projekte nėra galimybės įnešti savų pinigų, tik užsakyti juos išsiimti, o tai galite padaryti bet kada bet su minimaliu balansu jūsų sąskaitoje 100 dolerių, nes mažiausias išnešimas 90 dolerių ir mažiausias likutis balanse 10 dolerių. Visi išmokėjimai atliekami du kartus į mėnesį, kiekvieno mėnesio 15 ir 28 dienomis į jūsų nurodytą mokėjimo sistemą automatiškai.  Kvieskite žmones, nes tai kelia jūsų kvalifikaciją, bei didina bonusus.
Sėkmės, kilus neaiškumams, kreipkitės.

Nemokamas skelbimas, skelbiu nemokamai, parduoda, www, perku, parduodu, keičiu, pigu, pigiau, pigiausiai, nebrangiai, pirkti, siūlo, keičia, ieško, ieškau

Daugiau nemokamų skelbimų